KONST / Litografier / Färglitografi 13462312
nr 1346 2312
Elke Leischen-Andersson
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, Elke Leischen-Andersson (f. 1961), Sverige, man i båt, monogramsignerad, Numrerad 124/125, bladets mått: 28x28 ca
Elke Leischen-Andersson, tysk-svensk bildkonstnär född 1961 i Düsseldorf.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:54:08
7/9 18:04:15
Elke Leischen-Andersson
Läs mer om Elke Leischen-Andersson